Polsko Japońskie Forum Przemysłowe

The event is expired

Polsko-Japońskie Forum Przemysłowe to prestiżowe wydarzenie, które ma na celu promowanie współpracy między polskimi i japońskimi firmami w dziedzinie przemysłu i energetyki. Spotkanie skierowane jest do kadry zarządzającej polskiego przemysłu naftowo-chemicznego i energetyki. Poprzez to przedsięwzięcie chcemy wspierać nawiązanie kontaktów, wymianę doświadczeń oraz rozważania potencjalnej szerszej współpracy biznesowej między oboma krajami.

Forum będzie także okazją do przedstawienia najnowszych osiągnięć i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie przemysłu na polu współpracy polsko-japońskiej. Podczas wydarzenia odbędą się merytoryczne debaty dotyczące najnowszych technologii, projektów badawczych, digitalizacji, automatyki przemysłowej i potencjału zastosowania wodoru. Gościem Honorowym wydarzenia będzie Ambasador Japonii w Polsce.

Ważnym elementem tego spotkania będzie niewątpliwie możliwość  indywidualnych spotkań B2B, podczas których przedstawiciele spółek w mniej formalnej atmosferze, będą mieli szansę na bliższe poznanie się, omówienie konkretnych projektów oraz potencjalnych form współpracy.

Rejestracja uczestników
15:00 - 15:30
Uroczyste Otwarcie i wystąpienia Gości Honorowych
15:30 - 15:50

- Wystąpienie Ambasadora Japonii - Przedstawiciel Yokogawa

Sukcesy japońsko-polskiej współpracy gospodarczej
15:50 - 16:00

Przedstawiciel JETRO (Japońska Organizacja Handlu Zagranicznego)

  Event Detail

  2023-11-27 09:00
  2023-11-27 17:00

  Extra Info

  You can insert HTML here in backend.

  Organizers

  Ovatheme
  ovatheme@gmail.com
  4000123456789
  Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.